sobota, 11 maja 2013

Niebieska bransoletka sutasz
Bransoletka wyszyta w technice sutasz dwustronny. Bardzo ładnie układa się na ręku, delikatna ale zauważalna, dla kogo..?

Połączenie bieli, czerni, błękitu i szafiru.

Przewaga odcieni niebieskiego jest dla ludzi, którzy są inteligentni i twórczy, lubią kreować własną przestrzeń i życie. Takie osoby lubią być zauważone, oryginalne.

 Kolor biały, który występuje w postaci szklanych perełek jest dla osoby, która nie lubi być ograniczana i stara się być za wszelką cenę niezależna. W pozytywnym wydaniu wskazuje dążenie do podkreślenia własnej indywidualności, dojrzałości, samodzielności.

Kolor czarny symbolizuje  tęsknotę za miłością.

Czy odnajdujecie tu cząstkę siebie?
A może to właśnie Tobie ta bransoletka przekaże swoją energię..?

poniedziałek, 6 maja 2013

Zielono mi..(kolczyki)W końcu zawitała prawdziwa, ciepła wiosna.
Za oknem wszystko się zieleni i kwitnie, aż miło popatrzeć.
Na sercu i duszy robi się ciepło i spokojnie. I tak właśnie działa zieleń - odpręża.... pozwala odpłynąć niepotrzebnym myślom i stresowi.

W piękny, słoneczny dzień proponuję każdemu spacer..taki długi wśród zieleni.

W pochmurny dzień proponuję otulić się cząstką zieleni. Ulubiona zielona bluzka, apaszka, kolczyki, kwiatek na oknie. Zielony kubek z ulubioną herbatą :)

Uwierzcie, że podziała ;)


czwartek, 2 maja 2013

Intelektualny kwiat turkusu- bransoletka.

 Bransoletka wykonana techniką sutasz z turkusami. Innowacyjnie, jak dla siebie, zaprojektowałam ją na cienkiej skórce i podszyłam cieniutkim filcem. Na ręku wygląda dość oryginalnie, ale mi się podoba. Wszak obecnie każdy pragnie wyróżniać się czymś, czego nie mają inni.

To co jest istotne przy bransoletce tego typu, to dokładne dobranie bransoletki do obwodu nadgarstka. Taka bransoletka musi ładnie pasować na rękę, nie może być za luźna. Moja bransoletka ma 18 cm.
 Do kogo pasuje?
Powiedziałabym, że do kobiety która lubi kolor, bądź takiej która pragnie ożywić swój wizerunek dodatkiem. Bransoletka rzuca się w oczy i wzbudza zainteresowanie innych (osobiście sprawdziłam w centrum handlowym w Warszawie).


Osoby zainteresowane zapraszam na Artillo.

http://artillo.pl/product/intelektualny-kwiat-turkusu,71122.html

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...